متاسفانه ،هم پوست کلفت شدیم هم دل نازک ! در جریانید که اصلا با هم جور در نمیان!Source : t.me/kafihaپ.ن : وقتی تو حتی دمپایی هاتم برندِ FilA ست دیگه چه سخنی میتونی برا من باقی گذاشته باشی؟ ((":کاری کردی مرز های ویو و نگاهم نسبت به شلوار کردی و دمپایی جابجا شه !! این چ وضعشه."پسر مردم".پ.ن 2 : آیا خیلی ضایعه که من همینجوری پست میذارمو خود محور طورانه به فن گرلی کردنام ادامه میدم و هیچتوضیحی هم ضمیمه نمیکنم؟ ._. .نگران نباشید !I am just too lazy for expressing the reality :|ولی قول میدم ک در فرصت مناسب اعتراف نامه بنویسمD":پ.ن 3 : آیا اینم خیلی واضحه که از شدت بیکاری دارم پست میذارم در حالی که هزار تا امتحان دارم که امتحان ادبیات فردا فقط یکی از اوناست ولی من مثل آدم درس نمیخونم و حتی نمیدونم دقیقا چمه یا چی میخوام بگم؟ ._.حالا اصلا کی گفته برای پست گذاشتن باید حرف و تاپیک درست و حسابی داشته باشی؟ ._.من یکی میخوام نادرست و ناحسابی باشم این وسط:|وجدان : حالا کی گفته نادرست و ناحسابی نباش ک تو داری دفاعیه ارائه میدی جلو جلو دعوا میکنی؟؟XDمن : واااااااای بااز تو به ابراز احساسات درونی گفتی دعوا؟؟ این تویی دیگع از مامان بابام چ توقعی میتونمداشته باشم؟ -__- وجدان : خب ابراز احساسات درونیت همیشه به طرز مسخره ای در هم پیچیده و غیرقابل قبوله به همین علت مخ طرف مقابلت در هم می پیچه و نمیدونه چه پاسخی به سخنان گهر بارت بده ، این میشه که میزنه تو ذوقت و ازت میخواد منطقی باشی '-'من : فک مثلا چی میشد نباشی اینقدر تو سرمنق نق نکنی تو '-' اه.خستم کردی -.-پ.ن 4 : مدیونید فک کنید تو خونمونم وقتی تنهام همینجوریبلند بلند با خودم حرف میزنم!! خیر.به هیچ وجه !!!!

مهاجرتِ پر تاخیر !! این بار به بیان × (=

امتحانِ چرت و مزخرف زبان با دبیر زیبای با درک | #IDon'tEvenUnderstandYou -__-

امتحان زیست + کمی اخبار × #NEWS ~

تو ,ن ,هم ,پ ,دمپایی ,خیلی ,پ ن ,نادرست و ,ابراز احساسات ,در هم ,و ناحسابی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عمومی سوغاتی مدرن ایرانی دیوارپوش سئو کردن مطالب و آموزش های سئو وبلاگ انتخاب من سایت مداحی . خرید قالب وردپرس دانلود فایل سایه