درود ! حال و احوال ؟؟ . خوبین؟ من که حالم خوبه~ ^^به تازگی متوجه شدم که چقدر چیزا هستن که متوجهشون نبودم و این دورانزندگیمو اگر هدر بدم بعدا خیلی حس بدتری پیدا میکنم (= . عبارت "تازه متوجه شدن"یکم ممکنه دلو بزنه ، جوری ک همه بگن : یعنی تا الان نمی فهمیدی؟؟خب چی میشه منم پامو رو پام بندازم و در حالی ک شکلات داغ تویلیوانمو فوت میکنم یه نیشخندِ به ظاهر ناشیانه ولی در درون ، آگاهانهبزنم و با ذوق خاصی بگم : نــــــــــــــــه !! مشکـــــــلیه ؟؟ این منم × .!اخیرا اون قسمت شاخ طورانه ی نهان وجودم بیش از پیش فعال شده ،منتها وسط اون همه مثلا "شاخ طور" بازی:| .یه مشت از این شکلکا /^-^\میزنه تمام ابهتمو با خاک یکسان میکنه XD پوف.مثلا من و "شاخ" بازیXD چقدر ب هم نمیایم :| .مبارکمون باشه پیوندمون:|یاااااه یاه .به قول آوا ، کیلومتر ها از بحث اصلی فاصله گرفتیم !! D: .موضوع اصلی خب ، فقط باید بگم تموم شدن امتحانِ زیسته ک همین امروز دادم '-'قرار بود دیروز باشه ولی پس از کمی صحبت با مدیر و دبیر زیست ،توافق شد ک امروز امتحان بدیم چون برا امتحان بعدیمون ک زبانه الکی کلی وقت گذاشته بودن ک راستش همچینم الکی نبود '-' چرا؟؟ به این دلیل که امتحان بعد از زبان ریاضیه ک دبیرمون راضی شد فقط از دو فصل آخر امتحان بگیره ، همون دو فصلی ک من عنوانشم نمیدونم XD .مسلما فرجه ی اضافی زبان باید برای خوندن ریاضی استفاده بشه :| .یع روزش ک رف واسه زیست ، یه روز دیگه مونده که باید خود زبانو بخونم احتمالا '-' خیلی بخوام همت به خرج بدم تو فرجه ی زبان جزوه ی ریاضیو بنویسم.ولی متاسفانه پنجاه شصتا فیلم ریاضی ای ک فرستاده بود نصفش گمشدنو همونایی هم ک موندن فاقدِ هر گونه ترتیبن .این موضوعم خیلی دردناکه ک تو کلاس ما کسی نیست ک با خیال راحت ازش درخواست کنم عکس کلجزوشو بفرسته :| .یا اگرم باشه اصلا جزوش به درد من نمیخوره XD .چیه ؟؟ '-' رک گفتم دگ . نمیشه ازشون چیزی درخواست کرد:|جزوه و نکته نوشتن منم ک مثل پیری وسواسی هزار ساله ست.اه بگذریم '-' سوالای امتحان زیست سر جمع 12 تا بودن با جوابای نسبتا کوتاه .خوب بود دگ . ولی من آدم نشدم و بازم همه رو دقیقه 90 خوندم '-'به غدد زیر زبانیم . حداقل برا ریاضی دیگ نمیتونم چنین شکر قهوه ای ای میل کنم '-'چی میشد تو دنیا فقط زیست و ادبیات و زبان وجود میداشت. پ.ن : نام نام*-* (این نام نام کردن منم همش تقصیر آواست -_- ) اینو هنوز اعلام ننمودم ک فردا ، دقیقا 1 ژوئن و مصادف با 12 خرداد کامبک توایس ینی مینی آلبوم More & More منتشر میشه*-*خیلی خیلی هیجان زده ام و خیلی وقته ک خبر دارمولی مشاهده می کنید ک !!!! گشادیم و گرفتاریم با هم متحد شدن و اجازه ندادن پست بذارمXDاگه شد حتما عکساشو میذارم.فتوشات هاش خییلی خیلی قشنگن!اگه هم نشد بعدِ منتشر شدن ام وی با دست پر میام*-*پ.ن 2 : دقت کردین چقدر زیبا فعل و انفعالات رو مخ میهن بلاگ رو حواله ی یک سمت وجودم  نمودم و هنوزم در حالی ک اینجا مگس به زور پر میزنه به کارم ادامه میدم؟منتها فقط وقتی دیگه امیدی ندارم ک بیام نظری ببینم یکم زیادی دردِ دلم میشه :| .میشه نظر داد ولی فقط با کارکترای فارسیXD .شیوه ی نگارشیتونم اگه میخواید صحیح باشه و از بی شکلکی نمیرید به نظرات پست قبل مراجعه کنید استاد آوای کبیر راهنماییتون کردنXD .پ.ن 3 : چون برنامه امتحانی ندادن من خودم نوشتمش و با چسب ماتیکی!چسبوندم رو در کمد . اونم فقط واسه لذتِ خط زدن هر امتحان بعد از تموم شدنش -_-خدا میدونه سالهاست دارم داد میزنم چسب نواری بخرید ولی کسی گوش نمیده :|پ.ن 4 : امتحان بعدی زبان به وقت 13 خرداد 1399

مهاجرتِ پر تاخیر !! این بار به بیان × (=

امتحانِ چرت و مزخرف زبان با دبیر زیبای با درک | #IDon'tEvenUnderstandYou -__-

امتحان زیست + کمی اخبار × #NEWS ~

ک ,امتحان ,ی ,، ,ولی ,فقط ,در حالی ,حالی ک ,فرجه ی ,امتحان زیست ,و با

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فرهنگ و هنـــر ایران سان اندرس بافتنیا شبکه گردشگری ، تفریحی ، خبری آینه و مس سند برای زندانی . اجاره سند برای مرخصی زندانی دوره آموزش آنلاین رادیو رپفا|Radio Rapfa وبلاگ دیجی مارکت ساعت مچی مردانه