هی ! بازم سلام ! ^^ = خوبین ؟؟ حال و روزتون براتون قابل تحمل هست به حد کافی ؟؟امیدوارم که باشه ((: .چون هر چی نباشه به هر حال ، این روزا هم باید بگذرن دگ .همین الان خسته و کمی نالان ، ولی آسوده خاطر از فرط راحتی رو زمین ولو شده بودم و واقعا باورم نمیشد !! چیو باورم نمیشد؟؟ خب . قرار نیست از یه معجزه ی بزرگ تاریخی حرف بزنم ، ولی همین ک اون امتحان از سرم گذشت ، انگار دنیا رو بهم دادن((=بعلـــه !! یک عمرِ تحصیلی ( !! ) فیزیک بخونی و متعجبانه از فقدانِ علاقه ت به ریاضی به فیزیک عشق بورزی ، بعد بخوای بزنی کل زحمات اون دوران یه ذره درس خوندنتمبا ول گشتن و علافی و بیکاری و کوتاهی و بیدار موندن از شب تا صبح و نت و سوشال مدیا ب فنا بدی؟؟ خب ، مسلما چنین چیزی دلم نمیخواست ، اما در واقع بحث خواستن یا نخواستن هم نیس ، بحثِ اینه که از اولِ فرجه تا آخرش ول گردی میکنی و میخوریمیخوابی و شبا تا صبح بیداری ، اون وقت روزِ امتحان فیزیک که عصرش ساعت 5امتحان داری باید یادت بیوفته 3 فصل نخونده داری و توقع نمره ی آرمانی هم داری ؟ :|خب ، از همین تریبون داد میزنم ک رسما کوتاهی کردم ! به حدی ک چندین ساعت قبل از امتحان از استرس و خودخوری نفهمیدم چندین بار عرض راهرو رو طی کردم و واقعا چندین بارِ دیگش نزدیک بود گریم بگیره((= . مدتهاست درس نخوندم.شاید حتی اصلا حق گریه هم نداشتم !! کسی رو ک نهایتا تو 5 - 6 ساعت !! کلِکتابو واسه امتحان پایانیش خونده چ توقعی میشه ازش داشت رسما ؟؟((= .راستش گشادی های من با کمال گرایی وجودم اصلا جور در نمیان ، برا همین خودمبا خودم دچار مشکل میشم و خود درگیری هام ب اوج میرسه { = .در هر صورت دقیقا همون لحظه ای ک نزدیک بود بعدِ دادن اون امتحان استانیِقبل از امتحان اصلی بزنم زیر گریه ! ._. ، پی دی اف سوالات زیبای فیزیک از راه رسید و حتی یک ساعت و نیمم وقت داد!!!!!!!! . سوالاش روحمو بهم برگردوند((":با آرامش نوشتم . عکس گرفتم ، اسکن کردم ، فرستادم ، دبیرمون اظهارِ خداحافظیو اینکه سالِ تحصیلی سختی بوده کرد و فلان و فلان و .((: تموم شد !! فیزیک دهمو امتحاناش. قوانین پیچیده ی فیزیک و دریا و طوفان !! ((= (: ×خب ، خیلی فیزیک تو فیزیک شد ، امتحان بعدی زیسته و من حتی توضیح ندادم تو این مدت چه اتفاقایی افتاده و دقیقا چه بلاهایی سرم اومده و داره سرم میاد '-' بذار یکم از شیوه ی خلاصه نویسی یکی از نامه های جودی ابوتاقتباس کنم تا خزعبلات و اخبار زندگیم‌کوتاه تر و مفید تر بشن*-*1. اولا که میهن مثلا اومده کارشو درست کنه ولی زده خراب ترش کرده -_-استفاده از کاراکترای انگلیسی و یه سری علائم نگارشی تو کامنت اصلا مجاز نیست :|2. خیلیا به بیان مهاجرت کردن که خیلیم جای دنج و گوگولی ایه*-*منم یه وب صرفا جهت ارتباط ساختم ولی هنوز کاملا آماده نیسو نمیدونم چرا حسی بهش ندارم'^' . دلم نمیخواد اینجارو ول کنم .هر چند هرچی تا حالا می نوشتم به امید نظرات شما ها بوده و الان با این وضع دیگه نظری در کار نیس .((": به هر حال هر وقت آماده شد لینکشو بهتون میدم((": ♡ به وب های بیانتون هم حتما سر میزنم در اولین فرصتم~3. بهمون برنامه امتحانی دادن که از امروز شروع شد و تا 1 تیر ادامه داره -_-میتونستن امتحان نگیرن ولی می بینید ک میگیرن.خوبشم میگیرن .جای شکرش باقیه حداقل حضوری نیس.4. من به شدت تو این مدت قرنطینه درس نخوندم =| .ینی کل این سه ماهو فقط گرفتم خوابیدم :| .چیه؟؟ صداقته دیگه '-' 5. امتحان ریاضی از ۴ فصل آخر کتابه که دو فصل آخر من حتی عنوانشم نمیدونم!حدودا پنجاه شصتا ویدیوی ریاضی فرستاده که تا حالا باز نکردم :| دست مریزاد به غیرت و ارادم . واقعا آفرین . خیلی آفرین .!6 . عکسای پست مال روزیه ک بعد از شونصد سال از خونه زدم بیرون و با رعایت پروتکل های بهداشتی! رفتم کلاس زبانمون تا بتونم صبا و سه چهار تا دیگه از بچه ها رو ببینم(: .جای مبی خالی ! دلم یه ذره شده براش .7 . این بالایی مینی بوس آقای گل زرده XD .آقای گل زرد هم شوهرِ خانوم جمهوریه XD .خانوم جمهوری هم مدیر کیوت و لاغر اندام و ظریف مریفِ موسسه ی زبانمونه XDکفشای آل استارش!! ای خدا .خلاصع ، من همیشه رو این مینی بوس کراش داشتم XDاختصاصی پویندگان خودمونه .((= ~ باهاش این ور اون ور میریم XDسر کل کلاسامون صدای گوش نوازش بود'-' دائم این مستر یلو فلور داشت مینی بوسشو روشن میکرد وسط کلاسای ما•-• من باید ، باید باهاش عکس می گرفتم .دست عکاسشم مرسیXD .باااد صبا ~خوش گذشت در کل (: .با ماسک و دستکش .8. دیده میشه یا نمیشه ، حس میشه یا نمیشه ، فهمیده میشه یا نمیشه ، در هر صورت ، من واقعا دارم سعی میکنم کنار بیام ، ولی باید اعتراف کنم اطرافیانمو کم در نظر گرفتم . ممکنه با بعضی بی قراری های من واقعا مورد آزار و ناراحتی واقع شده باشن .مطمئنم دوست ندارن این حجم از خود درگیر پنداری و بی قراری هامو ببینن،ولی صادقانه میگم ، باعث و بانیش خودم نیستم!!! واسه درست کردنش هر کاری کردم . هر راهیو امتحان کردم ولی تهش بازم به همون جایی رسید ک قبلا ختم شده بود((:دیگه نمیدونم چیکار کنم ! شاید فقط باید کمتر فکر و خیال کنم .بگذریم از اون بحث ، به هر حال این یکی امتحان گذشت ، ولی هیچ تضمینی نیست کسی با علافی و کوتاهی نمره بیاره(((: .9. طبق عادت قدیمیم ، بعد همه ی امتحانام سعی میکنم بیام و پست بذارم ،از حال و روزم بگم و هر چیزی ک به ذهنم میاد توصیف کنم .حرف بزنم تا تو گلوم گیر نکنه(: .من نمیتونم از نوشتن دست بردارم ، حتی اگه جای قطعات ادبی فقط مشت اراجیف خود درگیر طورانه یتینیجری باشه ، حتی اگه از دیدگاه کوته فکرانه ی بعضیا ، وبلاگ نویسی از مد افتاده باشه ، من همچنان ادامه میدم !!10. تو رو خدا ببین ! قرار شد تازه مثلا خلاصه وار بنویسم ! نخوام خلاصه وار بنویسم دیگه چه وضعی میشه ((: !!پ.ن : امتحان بعدی زیست به وقت ۱۰ خرداد ۱۳۹۹پ.ن 2 : همین چند لحظه پیش تازه یادم افتاد باید برا ورزش رکورد و ویدیو میفرستادیم به عنوانِ امتحان ورزشِ خرداد :|بذار فقط.خوب تماشا کنین . این روزها و نوعِ گذروندن زندگی کوفتی تحصیلیمو مث چی تو سر نوادگانم می کوبم.بهشون میگم چ زندگیِ زیبا و جذابِ قاطی پاتیِ فلاکت بار و قشنگی داشتم تو این دوران قرنطینه . وایسین فقط . چ مامان بزرگ یومیکویی بشم XD

مهاجرتِ پر تاخیر !! این بار به بیان × (=

امتحانِ چرت و مزخرف زبان با دبیر زیبای با درک | #IDon'tEvenUnderstandYou -__-

امتحان زیست + کمی اخبار × #NEWS ~

، ,امتحان ,ک ,فیزیک ,تو ,رو ,، من ,، ولی ,میشه یا ,یا نمیشه ,هر حال

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مشاوره منابع انسانی گوگل سئو مدیریت بوک هلال احمر رودان مدرسه شاد یادگیری زبان انگلیسی با مانامو هابیل khalijcompany روانشانی روز راه روشن